  • Mfr # 8GK4501-3KK33
  • Zoro # G516050596
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
8GK4501-3KK33
Country of Origin
Germany
Description
ALPHA 400/630 DIN assembly kit front cover for unequipped panel 40 mm deep-drawn H = 450 mm, W = 750 mm