  • Mfr # 3RT2337-1AK60
  • Zoro # G915868976
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
3RT2337-1AK60
Description
contactor AC-1, 110 A, 400 V / 40 °C, 4-pole, 110 V AC, 50 Hz / 120 V, 60 Hz, auxiliary contacts: 1 NO + 1 NC, screw terminal, size: S2