  • Mfr # 3RH2262-1AP60
  • Zoro # G615281594
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
3RH2262-1AP60
Description
contactor relay, 6 NO + 2 NC, 220 V AC, 50 Hz / 240 V, 60 Hz, screw terminal, frame size S00, captive auxiliary switch