  • Mfr # 5SU1354-4KK13
  • Zoro # G016097121
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
MFR #
5SU1354-4KK13
Description
RCBO, 10 kA, 1P+N, type F, super-resistant K, 30 mA, C-Char, In: 13 A, Un AC: 230 V