  • Mfr # 5SU1654-1KK20
  • Zoro # G416096939
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
5SU1654-1KK20
Description
RCBO, 10 kA, 1P+N, Type AC, 300 mA, C-Char, In: 20 A, Un AC: 230 V