  • Mfr # 5SU1653-7KK10
  • Zoro # G816097147
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
5SU1653-7KK10
Description
RCBO, 4.5 kA, 1P+N, type A, 300 mA, C-Char, In: 10 A, Un AC: 230 V