  • Mfr # 5SU1356-1KK13
  • Zoro # G016097084
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
5SU1356-1KK13
Country of Origin
Germany
Description
RCBO, 6 kA, 1-pole+N, type AC, 30 mA, C char, In: 13 A, Un AC: 230 V, permitted in all countries. Observe national installation regulations!