  • Mfr # 5SU1636-7FP20
  • Zoro # G016096988
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
5SU1636-7FP20
Description
RCBO, 6 kA, 3P Type A, 300mA, C-Char, In: 20A Un: 400V Energy limiting class 1: check for normative use limitations