  • Mfr # 5SU1636-7FP25
  • Zoro # G516097027
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
5SU1636-7FP25
Description
RCBO, 6 kA, 3P Type A, 300mA, C-Char, In: 25A Un: 400V Energy limiting class 1: check for normative use limitations