  • Mfr # 5SU1656-0KK32
  • Zoro # G216097099
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
5SU1656-0KK32
Description
RCBO, 6 kA, 1P+N, Type AC, 300 mA, B char., In: 32 A, Un AC: 230 V