  • Mfr # 5SU1656-1KK10
  • Zoro # G516097126
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
5SU1656-1KK10
Description
RCBO, 6 kA, 1P+N, Type AC, 300 mA, C-Char, In: 10 A, Un AC: 230 V