  • Mfr # 5SU1656-6KK32
  • Zoro # G716096981
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
5SU1656-6KK32
Description
RCBO, 6 kA, 1P+N, type A, 300 mA, B char., In: 32 A, Un AC: 230 V