  • Mfr # 3RA2315-8XB30-2AP0
  • Zoro # G916097313
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
MFR #
3RA2315-8XB30-2AP0
Description
reversing contactor assembly, AC-3e/AC-3, 7 A, 3 kW / 400 V, 3-pole, 230 V AC, 50/60 Hz, spring-loaded terminal, electrical and mechanical interlock