  • Mfr # US10DWT18DIABLANK
  • Zoro # G612520085
/ea
Get a 10% off coupon
MFR #
US10DWT18DIABLANK
  • •Aluminum Grade & Temper:5052-H38
    •Hole Punch Pattern:Federal Punch: 18" Centers
    •Hole Diameter: 7/16"
    •Hole Punch Shape:Round
    •Radius Corners: 1.5"