  • Mfr # US10DWT36DIABLANK
  • Zoro # G612520689
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
MFR #
US10DWT36DIABLANK
  • •Aluminum Grade & Temper:5052-H38
    •Hole Punch Pattern:Federal Punch: 36" Centers
    •Hole Diameter: 7/16"
    •Hole Punch Shape:Round
    •Radius Corners: 2.25"