Mfr # US08HWT24DIADBLBLANK
Zoro # G812520151
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Free 30-day returns
Return PolicyGet 30 days to pay with Net 30
Apply NowReal support from real people
Contact our U.S. based teamSpecifications
Product Information
MFR #
US08HWT24DIADBLBLANK
Country of Origin
United States
Description
- •Aluminum Grade & Temper:5052-H38
•Hole Punch Pattern:Federal Punch: 24" Centers
•Hole Diameter: 7/16"
•Hole Punch Shape:Round
•Radius Corners: 1.5"