Keep Work Areas Clean 16in Non-Slip Floor Marker, 16" x 16", FD-2-C-16-99919
  • Mfr # FD-2-C-16-99919
  • Zoro # G509625794
Width
0.01 in
Height
16 in
Thickness
0.1 in
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
FD-2-C-16-99919
Width
0.01 in
Height
16 in
Thickness
0.1 in
Length
16 in
Size
16"