  • Mfr # CG-L032SUS
  • Zoro # G3367061
Bore Dia. (In.)
32 mm
Fits
5TLZ7 to 5TMA5, 5VGZ2 to 5VHA0
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
CG-L032SUS
Bore Dia. (In.)
32 mm
Dimension B (In.)
22 mm
Dimension A (In.)
22 mm
Dimension C (In.)
3 mm
For Bore Diameter
32 mm
Fits
5TLZ7 to 5TMA5, 5VGZ2 to 5VHA0
Description
Foot Bracket, Mount Type Flange, Foot, For Bore Diameter 32 mm, Body Material Stainless Steel, Compatible with Grainger Part Number 5TLZ7, 5TLZ8, 5TLZ9, 5TMA0, 5TMA1, 5TMA2, 5TMA3, 5TMA4, 5TMA5, 5VGZ2, 5VGZ3, 5VGZ4, 5VGZ5, 5VGZ6, 5VGZ7, 5VGZ8, 5VGZ9, 5VHA0, Compatible with Brand SMC, Compatible with Series CG5, Includes Brackets, Product Type Mounting Bracket, Series CG5, System of Measurement Metric