  • Mfr # 30308M-90KM1 (SET1172)
  • Zoro # G212504102
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
30308M-90KM1 (SET1172)
Country of Origin
United States
Description
Tapered Roller Bearing Assembly; Standard Precision; Basic Number 30308; 40MM Bore; 90MM Outside Diameter; 25.25MM Width; Single Row