  • Mfr # TP-POE-24-10G
  • Zoro # G4582106
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TP-POE-24-10G
Country of Origin
China
Description
24V 1A 24W 10/100/1000/10000MB Passive PoE Power Inserter with NA Power Cord, UL Listed