  • Mfr # TP-DCDC-2USB-48
  • Zoro # G4583880
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TP-DCDC-2USB-48
Country of Origin
Taiwan, Province of China
Description
USB Powered 48V Passive PoE Inserter. 48VDC 12W PoE. Two USB power inputs.