Usa Industrials Silicone O-Ring-Dash 154 - Pack of 5 ZUSAS70FDA154
Silicone O-Ring-Dash 154 - Pack of 5 (Discontinued)
  • Mfr # ZUSAS70FDA154
  • Zoro # G702560984
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
ZUSAS70FDA154
Country of Origin
China
Dimensions
Nominal Inside Dia.
3.737"
Nominal Outside Dia.
3.943"
Details
Dash Number
154
System of Measurement
Inch
Cross Section Shape
Round
O-Ring Material
Silicone
Durometer
70A