Usa Industrials Silicone O-Ring-Dash 178 - Pack of 1 ZUSAS70FDA178
Silicone O-Ring-Dash 178 - Pack of 1 (Discontinued)
  • Mfr # ZUSAS70FDA178
  • Zoro # G202560637
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
ZUSAS70FDA178
Country of Origin
China
Dimensions
Nominal Inside Dia.
9.737"
Nominal Outside Dia.
9.943"
Details
Dash Number
178
System of Measurement
Inch
Cross Section Shape
Round
O-Ring Material
Silicone
Durometer
70A