  • Mfr # 74434ABR-192-28-36
  • Zoro # G412534954
Material
67% Polyester/33% Cotton Flex-Tac Canvas
Size
28 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
74434ABR-192-28-36
Size
28 in
Color
Tundra
Material
Inseam
36 in
Description
Apex Pants,Size 28" x 36",Tundra,Insm36