  • Mfr # 74434ABR-724-32-34
  • Zoro # G112487093
Material
67% Polyester/33% Cotton Flex-Tac Canvas
Size
32 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
74434ABR-724-32-34
Size
32 in
Color
Navy
Material
Inseam
34 in
Description
Apex Pants,Size 32" x 34",Dark Navy