  • Mfr # 74434ABR-190-42-30
  • Zoro # G312534917
Material
67% Polyester/33% Cotton Flex-Tac Canvas
Size
42 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
74434ABR-190-42-30
Size
42 in
Color
Olive Green
Material
Inseam
30 in
Description
Apex Pants,Size 42" x 30",TDU Green