  • Mfr # 74439ABR-019-28-32
  • Zoro # G712534784
Material
100% Polyester Fast-Tac Ripstop
Size
28 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
74439ABR-019-28-32
Size
28 in
Color
Black
Material
Inseam
32 in
Description
Mens Cargo Pants,Size 28" x 32",Black