  • Mfr # 74439ABR-018-30-34
  • Zoro # G112534926
Material
100% Polyester Fast-Tac Ripstop
Size
30 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
74439ABR-018-30-34
Size
30 in
Color
Charcoal
Material
Inseam
34 in
Description
Mens Cargo Pants,Size 30" x 34",Charcoal