  • Mfr # 74461ABR-116-32-36
  • Zoro # G812486921
Material
100% Polyester Fast-Tac Ripstop
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
74461ABR-116-32-36
Color
Brown
Material
Inseam
36 in
Description
Mens Urban Pants,Size 32" x 36",Brown