  • Mfr # 74461ABR-724-32-36
  • Zoro # G612534921
Material
100% Polyester Fast-Tac Ripstop
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
74461ABR-724-32-36
Color
Navy
Material
Inseam
36 in
Description
Mens Urban Pants,Size 32" x 36",Black