  • Mfr # 73327ABR-190-31
  • Zoro # G214868592
Material
35% Cotton, 65% Polyester
Size
31
Inseam
11 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
73327ABR-190-31
Size
31
Details
Item
Stryke 11" Short
Color
Olive Green
Material
35% Cotton, 65% Polyester
Inseam
11 in
Description
Stryke Short Tdu Green 31, Size Not Applicable, Fits Waist Size 31 in, Inseam 11 in, Color Olive Green, Material 35 Percent Cotton, 65 Percent Polyester, Pockets 12, Fabric Weight 6.8 oz