  • Mfr # 73327ABR-192-34
  • Zoro # G214867939
Material
35% Cotton, 65% Polyester
Size
34
Inseam
11 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
73327ABR-192-34
Size
34
Details
Item
Stryke 11" Short
Color
Tundra
Material
35% Cotton, 65% Polyester
Inseam
11 in
Description
Stryke Short Tundra 34, Size M, Fits Waist Size 34 in, Inseam 11 in, Color Tundra, Material 35 Percent Cotton, 65 Percent Polyester, Pockets 12, Fabric Weight 6.8 oz