  • Mfr # 73327ABR-724-42
  • Zoro # G114868463
Material
35% Cotton, 65% Polyester
Size
42
Inseam
11 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
73327ABR-724-42
Size
42
Details
Item
Stryke 11" Short
Color
Dark Navy
Material
35% Cotton, 65% Polyester
Inseam
11 in
Description
Stryke Short Dark Navy 42, Size XL, Fits Waist Size 42 in, Inseam 11 in, Color Navy, Material 35 Percent Cotton, 65 Percent Polyester, Pockets 12, Fabric Weight 6.8 oz