  • Mfr # ECONO-2X2-BLACK-57MM
  • Zoro # G322927914
/ea
Key Features
Material
Foam
Length
24 in
Width
24 in
Color
Black
ADA Compliant
No
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
ECONO-2X2-BLACK-57MM
Country of Origin
China
Dimensions
Length
24 in
Width
24 in
Thickness
57 mm