End Cap, For 40-4080/40-4080-LITE, PK2
  • Mfr # 40-2045-2
  • Zoro # G2508983
Key Features
Material
ABS
For Use With
40-4080/40-4080-LITE
Series
40 Series
Finish
Matte
For Slot Width
8.2 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Country of Origin
China
Dimensions
For Slot Width
8.2 mm
Overall Width
4.5 mm
Overall Height
40 mm
Overall Length
80 mm