  • Mfr # 25-4113-BLACK
  • Zoro # G0824667
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
25-4113-BLACK
Country of Origin
United States
Description
Inside Corner Bracket, Black, Anodized, Number of Mounting Holes 4, Overall Height 25 mm, Slide-In, 6.8 mm, Button Head Socket Cap Screw BHSCS; Slide-In Economy T-Nut Centered Thread, Overall Length 47 mm, Overall Width 25 mm, Fastener Thread Length 10 mm, Aluminum, Fastener Thread Size M6, Inside Corner Bracket Style Wide, System of Measurement Metric, Inside Corner Bracket