  • Mfr # 25-4175-BLACK
  • Zoro # G0825419
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
25-4175-BLACK
Country of Origin
United States
Description
Inside Corner Bracket, Black, Anodized, Number of Mounting Holes 6, Overall Height 25 mm, Slide-In, 6.8 mm, Blue BHSCS with Slide-In Economy T-Nut Centered Thread, Overall Length 47 mm, Overall Width 50 mm, Fastener Thread Length 10 mm, Aluminum, Fastener Thread Size M6, Inside Corner Bracket Style Wide, System of Measurement Metric, Inside Corner Bracket, For Profile Type Dual-Quad