  • Mfr # 40-4332-BLACK
  • Zoro # G0831700
/ea
Get a 10% off coupon
MFR #
40-4332-BLACK
Description
Inside Corner Bracket, Black, Anodized, Number of Mounting Holes 2, Overall Height 40 mm, Slide-In, 8.3 mm, Blue BHSCS with Slide-In Economy T-Nut Offset Thread, Overall Length 36 mm, Overall Width 40 mm, Fastener Thread Length 16 mm, Aluminum, Fastener Thread Size M8, Inside Corner Bracket Style Gusset, System of Measurement Metric, Inside Corner Bracket