  • Mfr # 40-4375-BLACK
  • Zoro # G0832349
/ea
Get a 10% off coupon
MFR #
40-4375-BLACK
Description
Inside Corner Bracket, Black, Anodized, Number of Mounting Holes 6, Overall Height 40 mm, Slide-In, 8.3 mm, Blue BHSCS with Slide-In Economy T-Nut Offset Thread, Overall Length 76 mm, Overall Width 80 mm, Fastener Thread Length 16 mm, Aluminum, Fastener Thread Size M8, Inside Corner Bracket Style Wide, System of Measurement Metric, Inside Corner Bracket, For Profile Type Dual-Quad