  • Mfr # A-5VX1180/06
  • Zoro # G401268716
Belt Type
5V Banded Cogged
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
A-5VX1180/06
Belt Type
5V Banded Cogged
Description
Cogged Wedge Banded V-Belt ( 5/8" X 118"), Color: Black, Depth W/O Band: 35/64", Material: Polyester Cord, OC Length: 5/8" X 118", Type: 5V Banded Cogged