  • Mfr # A-33251-89125
  • Zoro # G302458179
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
For Use With (Systems)
Kubota - TRACTOR - M4500
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
A-33251-89125
Country of Origin
United States
Details
For Use With (Systems)
Kubota - TRACTOR - M4500
Description
Drawbar, Dim A (1): 25.75" Long, Dim B (2): 2.50" Wide, Dim C (3): 1.25" Thick