  • Zoro # G302463876
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
A-N039
Zoro #
G302463876
UPC #
Country of Origin
China
Description
Release Bearing, Inside Diameter: 2.165" (55mm), Outside Diameter: 3.448" (87.6mm), Replaces: 83922741, Width: .7696" (19.55mm)