  • Mfr # 420-007M-48144
  • Zoro # G405938226
/ea
Key Features
Dry Erase Surface Finish
Satin Anodized Aluminum
Height
48 in
Width
144 in
Material
Porcelain Markerboard/Aluminum
Color
High Gloss White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
420-007M-48144
Country of Origin
United States
Dimensions
Height
48 in
Width
144 in
Depth
0.5 in