  • Mfr # OW48120162
  • Zoro # G216012962
/ea
Key Features
Depth
0.5 in
Width
120 in
Material
Oak/VIC Cork/Tempered Hardboard
Color
Duck Egg Light Blue VIC Cork/Clear Lacquered Oak Frame
Height
48 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
OW48120162
Country of Origin
United States
Dimensions
Depth
0.5 in
Width
120 in
Height
48 in