  • Mfr # OW48144211
  • Zoro # G216013143
/ea
Key Features
Material
Oak/VIC Cork/Tempered Hardboard
Depth
0.5 in
Color
Tangerine Zest VIC Cork/Clear Lacquered Oak Frame
Width
144 in
Height
48 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
OW48144211
Country of Origin
United States
Dimensions
Depth
0.5 in
Width
144 in
Height
48 in