  • Mfr # DW48120212
  • Zoro # G716013247
/ea
See details
Key Features
Height
48 in
Width
120 in
Depth
0.5 in
Color
Fresh Pineapple VIC Cork/Clear Satin Anodized Frame
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
DW48120212
Height
48 in
Width
120 in
Depth
0.5 in