  • Mfr # DW48144208
  • Zoro # G316012800
/ea
See details
Key Features
Depth
0.5 in
Width
144 in
Height
48 in
Color
Mushroom Medley VIC Cork/Clear Satin Anodized Frame
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
DW48144208
Depth
0.5 in
Width
144 in
Height
48 in