  • Mfr # DW48120211
  • Zoro # G816013253
/ea
See details
Key Features
Depth
0.5 in
Height
48 in
Material
Aluminum/VIC Cork/Tempered Hardboard
Width
120 in
Color
Tangerine Zest VIC Cork/Clear Satin Anodized Frame
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
DW48120211
Country of Origin
United States
Dimensions
Depth
0.5 in
Height
48 in
Width
120 in