  • Mfr # DW48144211
  • Zoro # G016012919
Color
Tangerine Zest VIC Cork/Clear Satin Anodized Frame
Height
48 in
Width
144 in
Depth
0.5 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
DW48144211
Height
48 in
Width
144 in
Depth
0.5 in