  • Mfr # DW48120213
  • Zoro # G816013123
/ea
See details
Key Features
Width
120 in
Color
Baby Lettuce VIC Cork/Clear Satin Anodized Frame
Material
Aluminum/VIC Cork/Tempered Hardboard
Depth
0.5 in
Height
48 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
DW48120213
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
120 in
Depth
0.5 in
Height
48 in